دسته‌هامقالات

کادو ولنتاین برای پسر

کادو ولنتاین برای پسر

معرفی کادو ولنتاین برای پسر

درکل انتخاب هدیه برای آقایان در مناسبتهای مختلف از جمله ولنتاین کار بسیار دشواری است . ما به شما کمک می کنیم که راحت تر بتوانید هدیه ای مناسب برای آقایان تهیه کنید:

 

ساعت

شاید پرکاربرد ترین هیده برای آقایان ساعت باشد. ساعت جزو لوازم شخصی است که بسیار مورد توجه آقایان قرار می گیرد. لازم نیست ساعت خیلی گرانی بخرید همین که ظاهری ساده و شیک داشته باشد مورد رضایت طرف مقابل قرار میگیرد. البته باید توجه داشته باشید که از مراکز معتبر خریداری کنید چرا که اگر بعد از مدتی ساعت کار نکرد موجب آبروریزی شما نشود.

ساعت

ادکلن

ادکلن از جمله هدایایی ست که هیچ وقت تکراری نمیشود. یعنی اگر در تمام مناسبتها به یک آقا عطر یا ادکلن هدیه دهید همیشه خوشحال می شود بویژه اینکه اگر در روز ولنتاین ادکلن هدیه بگیرد بسیار خوشحال خواهد شد.

ادکلن

لباس

شما به عنوان هدیه دهنده می توانید لباسهای نثل پیراهن مردانه ، جوراب ، پولیور، کفش و یا کروات به طرف مقابل هدیه دهید اما باید بسیار دقیق باشید و به سایز طرف آشنای داشته باشید چراکه ممکنه اندازه مناسبی را انتخاب نکنید. البته می توانید با فروشنده طی کنید که اگر اندازش نبود بتوانید عوض کنید. در کل خرید لباس چه برای آقا و چه برای خانم بسیار پر ریسک است.

کادو ولنتاین

کیف دستی

کیف دستی از جمله لوازمی است که برای یک آقا بسیار پر کار برد است البته باید دقت داشته باشید که اگر شغل طرف اداری نباشد خرید کیف خیلی به کار او نمی آید. کادو ولنتاین

تلفن همراه

خرید این وسیله به عنوان کادو ولنتاین بسیار پر هزینه خواهد بود. مگر اینکه از مدتها قبل برای دادن این هدیه برنامه ریزی کرده باشید و از نظر مالی مشکلی برای پرداخت نداشته باشید. این هدیه بسیار غافلگیر کننده و پر ارزش خواهد بود. البته به دفعات ثابت شده که هرچه هدیه پر کار برد تر و ساده تر باشد اهمیت بیشتری خواهد داشت.

 

شناخت نیازها

اگر بتوانید از قبل برنامه ریزی کرده و به طور کامل متوجه شوید که طرف تان چه نیازهایی دارد و چه وسایلی دارد که الان خراب شده و نیاز به جایگزینی دارد ، بهترین کمک را به شما برای انتخاب هدیه ولنتاین میکند. چراه که هم ریسک بسیار پایینی دارد و هم از بدست آوردن چیزی که به آن نیاز دارد بسیار خوشحال کننده خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *